Mar

29

Weselne zabawy, o których nie mieliście pojęcia!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Chcielibyście lekko zakpić z tradycji? Zróbcie to podczas przyjęcia i zaproponujcie gościom nietypowe zabawy. Gwarantujemy, że nie tylko rozkręcą rodzinę i przyjaciół, ale sprawią też, że Wasze wesele będzie wspominane jeszcze przez długi czas! A zatem, co wybrać zamiast znanych i już nieco oklepanych zabaw?

Dobra zabawa to podstawa!

Test zgodności, pociąg, buciki weselne… każda z tych zabaw weselnych jest doskonale znana. Co prawda śmiechu przy tym co niemiara, ale czy nie zastanawialiście się nad tym, by nieco bardziej urozmaicić Wasze przyjęcie? Postawcie na niecodzienne pomysły. Gwarantujemy, że goście będą bawić się wyśmienicie i długo nie zapomną Waszego wesela. A Wy będzie mieć wspaniałe pamiątki. To co, do dzieła!

Fotobudka dla sentymentalnych

Coraz większą popularnością cieszą się specjalne fotobudki na wesele. Goście mogą zrobić sobie nieco szalone i zabawne zdjęcia, które staną się wzruszającą pamiątką na lata. Wnętrze można zaopatrzyć w dodatkowe rekwizyty, tabliczki kredowe, kapelusze i peruki. Reszta zależy już tylko od wyobraźni najbliższych. To świetny sposób na rozrywkę dla gości, a zarazem gwarancja, że złożą Wam niezwykłe i trwałe życzenia.

Weselna piniata

Tę uwielbianą w Ameryce Południowej zabawę możecie wykorzystać podczas wesela. Własnoręcznie wykonaną piniatę wypełnijcie słodyczami, które w trakcie zabawy posypią się na podłogę, ku uciesze gości (zwłaszcza tych najmłodszych). Do tego beztroskiego szaleństwa możecie zaprosić także innych gości. Piniatę należy rozbić z pomocą grubego kija, z zawiązanymi oczami. Zadbajcie więc o odpowiednią ilość miejsca oraz bezpieczną zabawę. Śmiech gwarantowany!

Zaproście karykaturzystę

Dobra zabawa i świetna pamiątka? Wykorzystajcie pomysły na rozrywkę rodem z wakacyjnych wspomnień, zapraszając na weselę rysownika. Goście z pewnością będą chcieli, by karykaturzysta stworzył ich portret w krzywym zwierciadle. Sami również możecie wciągnąć się do zabawy, zgadując, kogo przedstawia rysunek. To świeży pomysł, który da Wam i Waszym gościom sporo pretekstu do śmiechu.

Zamiast zespołu… karaoke!

Rodzina lubi poszaleć? Zna wszystkie istniejące szlagiery? Nie pozostaje nic innego, jak zorganizować wielkie karaoke. Wystarczy, że zaopatrzycie się w niezbędny sprzęt oraz kogoś, kto będzie odpowiedzialny za organizację całego przedsięwzięcia. Z pewnością nie zabraknie chętnych do tego, by pośpiewać i wprawić do tańca resztę gości. Z godziny na godzinę atmosfera będzie coraz gorętsza, a Wy będziecie się bawić wyśmienicie. To jednak nie wszystko! Jeśli szukacie innych, równie ciekawych pomysłów, zajrzyjcie na zaręczyny.pl!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 903, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź