Mar

28

Tanie prezenty ślubne – pomysły warte uwagi

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na podarowanie prezentu ślubnego kosztującego krocie. Jeżeli nie dysponujemy tak dużymi środkami, wcale nie oznacza to, że nasz upominek będzie mało udany. Wprost przeciwnie – także w atrakcyjnych cenach możemy znaleźć coś jedynego w swoim rodzaju!

Przyjęło się, że prezent ślubny ma zrównoważyć organizatorom, czyli Parze Młodej poniesione wydatki, a w szczególności koszt „talerzyka”, czyli opłaty za jedną osobę w domu weselnym czy restauracji. Niejednokrotnie jest to koszt od 150 do nawet ponad 350 złotych. Oczywiście, toczy się wiele sporów na temat tego, czy rzeczywiście powinniśmy darować prezenty o tak dużej wartości, aby pokryć te wydatki. Niektórzy wskazują, że nie wypada dawać mniej, inni z kolei, że nie o to w zaślubinach i weselu chodzi.

Tak czy inaczej, gdy nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na wręczenie prezentu drogiego, kosztującego powyżej 100 złotych, nie musimy obawiać się wcale, że nasz upominek będzie nieudany. Gdy także interesuje cię tani prezent ślubny, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

1. Album na zdjęcia albo ramki na zdjęcia

Na pewno przydadzą się do prezentowania ślubnych zdjęć oraz innych fotografii. Stylowe ramki możemy zakupić je już za kilkadziesiąt złotych w różnych wersjach, na przykład stojące, do powieszenia, na pojedyncze zdjęcia oraz na większą liczbę fotografii. Za ozdobne albumy zapłacimy podobną cenę. Możemy na przykład zdecydować się na klasyczny album z kartkami przekładanymi bibułką.

2. Elegancka pościel

Zawsze się przyda, a za około 100 złotych możemy już zakupić naprawdę wysokiej jakości komplet, na przykład z delikatnej bawełny, bawełny satynowej czy ciepłej flaneli. Gdy nie wiemy, jaki wzór wybrać, najlepiej postawić na stonowane, uniwersalne kolory, na przykład beż, szarości, biel.

3. Karafka i kieliszki z personalizacją

Ciekawym upominkiem będzie też podarowanie zestawu składającego się z karafki oraz dwóch kieliszków wykończonych grawerunkiem. Szkło może być poddane personalizacji, na przykład można umieścić na nim imiona Nowożeńców, datę zaślubin, także można wybrać grafiki, na przykład serca, obrączki. Taki komplet z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom wina – oczywiście, możemy też dokupić do niego butelkę jakiegoś dobrego trunku.

4. Książka albo album książkowy

W niskich cenach zakupimy również książki i albumy. Możemy zdecydować się na obecne bestsellery, ale także na coś klasycznego, na przykład ładne wydanie książek znanego autora, a nawet książki dla dzieci, które Para Młoda zna na pewno z dzieciństwa. Dobrym pomysłem może być też ładnie wydana książka kucharska czy album z fotografiami, na przykład o tematyce turystycznej.

5. Oryginalne czekoladki

Również czekolada jest kapitalnym pomysłem na prezent na ślub. Jednak zamiast zwykłej bombonierki możemy postawić na coś jedynego w swoim rodzaju jak czekoladowe figurki albo pralinki w personalizowanych opakowaniach. W sprzedaży ma je firma ChocoRepublica, która specjalizuje się w sprzedaży unikatowych upominków z czekolady.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 732, dzisiaj: 2

  

Zostaw odpowiedź