Lip

04

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja do tego, aby wspólnie z kolegami świętować ostatnie dni życia jako singiel. Najczęściej organizowany jest on na tydzień przed ślubem i przygotowaniami zajmują się świadkowie, koledzy oraz rodzina.

Przyszły pan młody przybywa na wieczór kawalerski nie wiedząc o tym, jakie niespodzianki go czekają. Są one coraz bardziej różnorodne, ponieważ zależy to od miejsca, budżetu oraz zainteresowań młodego. Młodzi ludzie najczęściej wybierają się do klubu muzycznego, a tam aranżują kilka atrakcji, każdą o innej porze. Może to być rozrywka w postaci stripizu wykonanego przez ładne kobiety, których samo podziwianie staje się atrakcyjne. Najczęściej tańczą one specjalnie dla kawalera, rozbierając się przy tym do naga i zapraszając go do wspólnej zabawy. Inną formą spędzenia nocnego czasu jest sportowa rywalizacja. Wiele klubów posiada kręgielnie, bilard oraz miejsca do tenisa stołowego, dzięki czemu wieczór może trwać na sportowo do białego rana.

Zdobyte punkty mogą stanowić o kolejnym toaście, z męskim przemówieniem. W międzyczasie trwa zabawa taneczna podczas której wielokrotnie wznosi się toast za kawalera. Panowie piją alkohol, kosztują pyszne przekąski oraz bawią się wspólnie w towarzystwie pięknych striptizerek. O północy wieczór kawalerski zamienia się w szampańską zabawę z gadżetami kupionymi na prezent dla kawalera. Bardzo często mają one przypominać ten wyjątkowy wieczór kawalerski, a niektóre z nich są specjalnie przygotowane na noc poślubną. Zdjęcia oraz nagrane filmy stają się wspomnieniem na całe życie, które ogląda się kilka dni po wieczorze.

Aby zorganizować wieczór kawalerski należy przygotować salę, która może być wynajęta w centrum rozrywkowym, hotelu, motelu, czy pubie. Niektóre miejsca można dodatkowo udekorować oraz przygotować zestaw balonów. Panowie mogą również zamówić na ten wieczór animatorkę lub wodzireja, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej fascynujący. Coraz chętniej wieczory kawalerskie są przygotowywane w zupełnie innym miejscu, czasem nawet kilkaset kilometrów od domu. Dzięki temu można poznać wszystkie atrakcje przygotowane dla młodego nie tylko na wieczorze, ale również w ciągu dnia. Hotele rezerwują na ten czas specjalne terminy, tak aby grono znajomych czuło się swojsko i bezpiecznie.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 633, dzisiaj: 2