Paź

31

Zorganizuj niezapomniane wesele w Beskidach!

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Dzień wesela to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie i w pełni odpowiadało naszym oczekiwaniom. Ten artykuł kierujemy do osób chcących zorganizować wesele w pobliżu Żywca bądź Wisły. Przedstawimy w nim najpiękniejsze sale weselne zlokalizowane w Beskidach.  Jesteśmy pewni, że pokochacie ich nowoczesny design i niebanalny wystrój. Wybór każdej z nich jest gwarancją najpiękniejszej z możliwych weselnej oprawy.

Wesele w stylu glamour

Jeśli chcesz urządzić wesele w stylu glamour, w pobliżu Żywca bądź Wisły, powinieneś sprawdzić ofertę Dworku Góralskiego w Łodygowicach, który Młodym Parom oferuje piękną Salę Kryształową. Jej nazwa jest nieprzypadkowa – wnętrze zdobią imponujące kryształowe żyrandole i kinkiety a nowoczesny styl spotyka się tu z ponadczasową klasyką. W sali tej zorganizujesz iście królewską uroczystość a Twoi goście poczują się wyjątkowo.

Przestronne wnętrze i duży parkiet taneczny pozwalają na organizację przyjęć weselnych nawet dla 240 osób. Dodatkową zaletą sali jest innowacyjny system oświetlenia, które umożliwia uzyskanie szerokiego wachlarza efektów świetlnych. Wygodne, okrągłe stoły dla gości, krzesła w białych pokrowcach przepasanych efektowną kokardą i liczne kryształowe detale składają się na spójną całość. Ich połączenie sprawi, że Twoi goście docenią estetykę sali, a Ty na swoim weselu poczujesz się jak w bajce!

Jeśli marzysz o sali, która sprawi, że Twoje wesele w pobliżu Żywca lub Wisły będzie bajkowe, koniecznie zarezerwuj Salę Kryształową w Dworku Góralskim!

Wesele w stylu góralskim

Wiele osób organizujących wesele w Beskidach, a w szczególności w Wiśle i Żywcu szuka sal, które umożliwią im stworzenie przyjęcia opartego na góralskich akcentach i elementach charakterystycznych dla tego nurtu. Również w tym przypadku Dworek Góralski nie pozostawia Par Młodych samych sobie. W ofercie obiektu znajduje się Sala Góralska, której drewniane wnętrze jest idealną przestrzenią do organizacji przyjęć z prawdziwie góralskim przytupem. Stanowi doskonałe tło również dla wesel w stylu boho i rustykalnym.

O niepowtarzalnym charakterze sali stanowią elementy jej wystroju takie jak przytulne drewniane wnętrze, misternie rzeźbione góralskie krzesła, ogromne kute żyrandole, a nawet ręcznie malowane misy umywalek w toaletach.

Zorganizowane tu wesele z pewnością pozostanie w pamięci gości na długo.

A może ślub w plenerze?

Organizacja ślubów w plenerze staje się coraz bardziej popularna również w Polsce. Wszystko za sprawą amerykańskich trendów, które możemy podziwiać w przeróżnych filmach i serialach. Jeśli i Ty marzysz o tego rodzaju ceremonii, Dworek Góralski zorganizuje dla Ciebie ślub w pobliżu Żywca i Wisły, który odbędzie się w plenerze!

Zapierające dech w piersiach malownicze widoki Beskidów oraz niesamowite dekoracje sprawią, że każdy z gości będzie pod wrażeniem oprawy wizualnej w jakiej została zorganizowana uroczystość! Sprawdź ofertę i już dziś zarezerwuj termin!

Jak łatwo zauważyć, Dworek Góralski to najlepszy wybór na organizację wesela w okolicach Żywca i Wisły. Niezależnie od Twoich preferencji obiekt oferuje właśnie to, czego szukasz.  Styl glamour, regionalizm, boho, a może styl rustykalny ze ślubem w otwartej przestrzeni? Wszystko jest możliwe z ich pomocą!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 387, dzisiaj: 1