Gru

17

Top 5 bukietów, które doskonale sprawdzają się na zdjęciach ślubnych

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Niezależnie od tego gdzie bierzemy ślub oraz w jakim stylu, musimy pamiętać, że wszystko uwiecznione będzie na niebanalnych fotografiach z tego okresu. Ten dzień zapadnie w pamięci, ale także w szczególnym albumie, który później będziemy pokazywali wielu osobom, w tym naszym dzieciom oraz wnukom.

Jaki zatem dobrać bukiet ślubny, by sprawiały jeszcze piękniejsze wrażenie na ślubie?

Bukiet róż

Nie można nie zacząć od klasyki, a więc bukietu róż. Mogą być jednak one niezwykle różne, delikatne i małe w kolorach przydymionej pomarańczy oraz beżu będą doskonale współgrały z naturą. Wyrazista twarz panny młodej zaświeci przy kwiatach dużych i pełnych. Wszystko zależy od naszej inwencji, jednak róże to klasyka, która nigdy się nie przeterminuje.

Luźne polne kwiaty

To moda ostatnich lat i wybór rodem ze ślubów w stylu vintage lub boho. Niewątpliwie kwiaty polne dodają lekkości pannie młodej i sprawiają, że cała sceneria wydaje się być bardziej sielankowa. To niezwykłe i niepowtarzalne tło dla piękna najpiękniejszego dnia życia.

Inspirujące bzy

Bzy nie są częstym wyborem na ślub, być może ze względu na ich ograniczony sposób kwitnięcia. Jednak bukiet z delikatnie otwartych pąków bzów wygląda niezwykle imponująco i każde z nim zdjęcie będzie podkreślało wyjątkowy charakter dnia.

Proste frezje

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie frezji w bukiecie nieregularnym. Te kwiaty to piękna okazja do świętowania, a ich subtelny charakter nada pannie młodej ponadczasowego wyglądu. Dodatkowo idealnie komponują się z bielą oraz kolorem écru sukni, a więc dadzą więcej możliwości aranżacji całej stylizacji.

Goździki

Wracają do łask i przez najbliższych kilka lat znów zaczną pojawiać się na weselnych uroczystościach. Kwiaty wyraziste, o ostrych zakończeniach idealnie nadają się jako kontrast do sielskich klimatów.

Wybór kwiatów ma ogromne znaczenie dla udanego zdjęcia i udanego przyjęcia weselnego czy ślubu. Dlatego warto zapoznać się z bukietem ślubnym od Amarant.pl i wybrać dla siebie coś co zachwyci każdego i w każdym momencie.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 21642, dzisiaj: 8