fryzury ślubne

Lut

02

Najmodniejsze fryzury ślubne dla Pary Młodej

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Fryzury ślubne bardzo nas cieszy, że bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy Panny Młode nierzadko miały w dniu swojego ślubu oraz weselnego przyjęcia na swoich głowach coś, co do złudzenia przypominało wielką lakierowaną kopułę. Włosy były strasznie sztywne, brakowało im naturalności, a pokrycie ich brokatem także nie sprawiało, że prezentowały się ciekawie. Na szczęście ten etap mamy już za sobą, dziś fryzjerzy dwoją się i troją, aby zaproponować każdej pannie Młodej coś naprawdę wyjątkowego. Poznaliśmy nowe trendy w świecie ślubnych fryzur i z wielką chęcią się nimi dzielimy!

Fryzury ślubne delikatność ponad wszystko!

Dzisiejsza Panna Młoda ma prezentować się subtelnie, zwiewnie i dziewczęco  -niczym rusałka. Dlatego też jej fryzura powinna ten trend w odpowiedni sposób odzwierciedlać. Nic zatem dziwnego w tym, że stawia się na prostotę w szalenie urokliwym wydaniu, na głowach Panien Młodych pojawiają się niezwykle delikatne upięcia – takie, które sprawiają, że całość prezentuje się nadzwyczaj naturalnie. niejednokrotne spotkać można także ślubne warkocze w przeróżnych wydaniach, czasami są to tak zwane warkocze dobierane, niekiedy typu kłos czy tez bokserskie. Bywają dwa, zdarza się i jeden, wszystko zależy tutaj od indywidualnych preferencji danej kobiety.

Coraz częściej Panna Młoda ma rozpuszczone włosy, niekiedy spina się je tylko kilkoma wsuwkami, aby nie pojawiały się na jej twarzy podczas silniejszych podmuchów wiatru. Kobiecość w dziewczęcym wydaniu – tak w skrócie można opisać ten właśnie trend.

Warto umówić się na czesanie próbne!

Każda z przyszłych Panien Młodych powinna zdawać sobie sprawę z faktu, iż najlepsze fryzjerki oraz fryzjerzy zawsze proponują uczesanie próbne przed tym właściwym – aby nie okazało się w ślubny poradnik, że wizja klientki i osoby wykonującej upięcie diametralnie się od siebie różnią. Dużo na temat ślubnych fryzur (i nie tylko) pisze się na wesele, warto zajrzeć tam już teraz i pozwolić się zainspirować!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 443, dzisiaj: 1